strona główna o firmie kontaktOFERTA

By uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt:
tel. 12 281 85 05
tel. 602 371 845
tel. 602 245 165
napisz do nas e-maila

Polityka Prywatności

.  .Oferowane przez nas systemy zawieszeń obrazów, grafik itp. są znakomitym rozwiązaniem nie tylko dla muzeów i galerii, ale także dla mieszkań prywatnych i biur. Rozwiązują raz na zawsze problem aranżacji wnętrz umożliwiając wielokrotną i łatwą zmianę dekoracji ścian.
Obecnie w stałej sprzedaży oferujemy podstawowe akcesoria należące do czterech linii wzorniczych:


Na specjalne zamówienie możemy dostarczyć inne specjalistyczne rozwiązania zawieszeń - czas oczekiwania około 1 miesiąca. Ten dodatkowy asortyment jest przedstawiony na dole strony.

UWAGA - prawie wszystkie zdjęcia na naszej stronie możesz powiększyć klikając na nie

Elementy wspólne systemów zawieszeń

Zatrzask 2 Hang Zatrzaski

Szyny nośne mocowane są do ściany na przykręconych uprzednio zatrzaskach wykonanych z mosiądzu. Dzięki temu same szyny można łatwo zdjąć np. do malowania ścian i powtórnie założyć.
Mocowanie szyn na zatrzaskach
Zaczep COBRA Zaczepy COBRA

Linki, zarówno stalowe jak i perlonowe, zakończone są opatentowanymi zaczepami COBRA pozwalającymi na ich natychmiastowe zaczepienie w dowolnym miejscu szyny przyściennej - nie trzeba ich wsuwać od początku listwy jak w innych systemach tego typu.
Zaczep COBRA - umożliwia wpięcie linki w dowolnym miejscu szyny nośnej
Przesuwny hak sprężynowy Hak sprężynowy

Pozwalający na łatwą regulację wysokości zawieszanego obrazu hak ten stosujemy na linkach perlonowych. Pozwala na powieszenie przedmiotu o wadze nie przekraczającej 4 kg.
Uniwersalny hak 'Zipper' Hak uniwersalny "ZIPPER"

Mocny hak ZIPPER możemy zastosować zarówno na lince perlonowej - wytrzymuje wtedy obciążenie do 10 kg, jak i na lince stalowej - można wtedy bezpiecznie zawiesić obraz o wadze do 15 kg.
Hak z zabezpieczeniem Hak z zabezpieczeniem

Pozwala na zawieszenie obrazu na lince perlonowej do 10 kg a na stalowej do 15 kg. Jego szczególną zaletą jest to, że konstrukcja utrudnia zdjęcie obrazu z haka. Polecany wszędzie tam, gdzie obrazy są narażone na kradzież.

System Minirail

                  Obciążenie do 25 kg/m Delikatny i dyskretny system zawieszeń montowany do ściany oparty na szynach aluminiowych wysokości 16 mm i grubości 9 mm. Umożliwia obciążenie łączne do 25 kg na 1 metr bieżący listwy. Szyny srebrne (aluminium anodowane) lub lakierowane na biało.
Szyny tego systemu mocowane są do ściany na specjalnych wkrętach zatrzaskowych.
System zawieszeń MINIRAILSystem Cliprail

Obejrzyj prezentację!      Obciążenie do 20 kg/m Najprostszy system oparty na szynach aluminiowych wysokości 25 mm i grubości 8,2 mm. Umożliwia obciążenie łączne do 20 kg na 1 metr bieżący listwy. Szyny srebrne (aluminium anodowane) lub lakierowane na biało.
Do tego systemu polecamy zatrzaski z tworzywa sztucznego lub zatrzaski mosiężne.
System zawieszeń CLIPRAILSystem Cliprail Pro

Obejrzyj prezentację!      Obciążenie do 45 kg/m Uniwersalny system oparty na szynie aluminiowej wysokości 25 mm i grubości 11 mm. Umożliwia znacznie większe obciążenie - do 45 kg na 1 metr bieżący szyny. Szyny srebrne (aluminium anodowane) lub lakierowane na biało. Bez wymiany jakichkolwiek elementów można go rozbudować do systemu Cliprail Multirail - unikalnego systemu łączącego zawieszanie z bezpośrednim oświetleniem
Dodatkowy kanał przeznaczony na listwę zasilającą reflektorki można też wykorzystać np. do poprowadzenia przewodów głośnikowych swojego kina domowego.
Do tego systemu polecamy zatrzaski z mosiądzu - nieco droższe, ale bardziej wytrzymałe.
System zawieszeń CLIPRAIL PROSystem Multirail 12V

Obejrzyj prezentację!      Obciążenie do 45 kg/m Unikalny system rozwiązujący "za jednym zamachem" zarówno problem wieszania jak i doskonałego oświetlenia dzieł sztuki. W pełni zgodny z opisanym powyżej - te same szyny, takie samo obciążenie. Różnica polega na dodatkowej wkładce wewnątrz profilu aluminiowego doprowadzającej prąd o bezpiecznym napięciu 12 Volt do umieszczonych w dowolnym miejscu, na regulowanych wysięgnikach, reflektorków oświetlających.
Do oświetlenia można wykorzystywać lampy halogenowe 20W lub lampy z diodami LED wielo- i jednopunktowe. W zależności od wybranego rodzaju oświetlenia dobieramy odpowiedni transformator zasilający.
System zawieszeń CLIPRAIL MULTIRAILAlternatywne systemy zawieszeń i ich elementy - na zamówienie

Obejrzyj prezentację! Cliprail MAX

System Cliprail MAX

Pozwala na zamocowanie listwy przykręcając ją do ściany bezpośrednio pod sufitem, jest ona wtedy prawie niewidoczna. Rozwiązanie szczególnie korzystne w przypadku niezbyt wysokich pomieszczeń. Dodatkowy kanał pozwala na poprowadzenie np. przewodów głośnikowych.
System zawieszeń CLIPRAIL MAX
Obejrzyj prezentację! J-rail

System J-rail

Niezwykle łatwe przewieszanie obrazów. Zawieszenia na sztywnych prętach z haczykiem zaczepiającym za przykręconą bezpośrednio do ściany szynę w kształcie litery J. Zmiana zawieszenia w każdej chwili bez użycia drabiny, rozwiązanie szczególnie polecane do wysokich pomieszczeń. Dopuszczalne obciążenie do 25 kg/mb.
System zawieszeń J-RAIL
Obejrzyj prezentację! Jrail MAX

System J-rail MAX

Podobny system do poprzedniego o wysokiej nośności. Mocna szyna nośna pozwala na zawieszenie nawet do 100 kg/mb, z tego powodu szczególnie chętnie stosowane przez galerie i muzea.
System zawieszeń J-RAIL MAX
Jrail MAX

System Plaster-rail

Znakomite rozwiązanie dla wszystkich budujących lub remontujących pomieszczenia. Niewidoczna szyna nośna ukryta w tynku, pozwala na zawieszenie obrazów w dowolnym miejscu pomieszczenia.
System zawieszeń PLASTER RAIL