strona główna o firmie kontaktOFERTA

By uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt:
tel. 12 281 85 05
tel. 602 371 845
tel. 602 245 165
napisz do nas e-maila

Polityka Prywatności


       Stojaki OWZ - tzw. POTYKACZE

Rama OWZ z profilu 25 mm,
				   srebrna anodowana

Stojaki reklamowe wykonane są z aluminium, na bazie oferowanych przez nas ramek OWZ. Ochronę prezentowanych reklam stanowi antyrefleksyjna folia z PCV o grubości 0,3 mm. a plecy wykonane są z tworzywa HIPS grubości 1 mm w kolorze srebrnym. Zastosowane tutaj ramy aluminiowe otwierają się i zamykają bez użycia jakichkolwiek narzędzi i pozwalają na wymianę prezentacji od zewnątrz - łatwo i szybko.

Na przykładowych zdjęciach przedstawione są potykacze w formacie 70 x 100 cm; po lewej z profilu 25 mm, zaś po prawej z profilu 32 mm.

Potykacz srebrny anodowany formatu B1 z profilu 32 mm
Rama OWZ z profilu 25 mm,
				   srebrna anodowana Rama OWZ z profilu 25 mm,
				   srebrna anodowana

Kształt profili oraz sposób otwierania ram najlepiej jest widoczny na sąsiednich zdjęciach. Tak jak powyżej, po lewej umieszczono zdjęcia narożników stojaków z profilu 25 mm, zaś po prawej z profilu o szerokości 32 mm.

Ramy z profili o szerokości 32 mm, srebrne anodowane, mogą być wykonane także z zaokrąglonym narożnikiem, matowym lub błyszczącym. Takie ramy dostępne sa na specjalne zamówienie.

Stojaki OWZ srebrne są zazwyczaj dostępne w sprzedaży prosto z magazynu, złote zaś wykonujemy rzadziej i przed zakupem zalecamy kontakt z działem sprzedaży, aby sprawdzić ich dostępność.

Rama OWZ z profilu 32 mm, srebrna anodowana, z zaokrąglonym naroznikiem matowym i błyszczącym Rama OWZ z profilu 32 mm, srebrna anodowana, z zaokrąglonym naroznikiem matowym i błyszczącym, otwarta. Rama OWZ z profilu 32 mm,
				   srebrna anodowana Rama OWZ z profilu 32 mm,
				   srebrna anodowana

Polecamy też tanie i wygodne w użytkowaniu ramy OWZ.