strona główna o firmie kontaktOFERTA

By uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt:
tel. 12 281 85 05
tel. 602 371 845
tel. 602 245 165
napisz do nas e-maila

Polityka Prywatności


       Ramy OWZ

Rama OWZ z profilu 25 mm, srebrna anodowana

Ramy wykonane są z aluminium, anodowane na kolor srebrny lub złoty matowy, szerokość profilu około 25 mm lub 32 mm. Ochronę prezentowanego w ramce obiektu stanowi antyrefleksyjna folia z PCV o grubości 0,3 mm. a plecy wykonane są z tworzywa HIPS grubości 1 mm w kolorze srebrnym.
Ramy aluminiowe otwierają się i zamykają bez użycia jakichkolwiek narzędzi i pozwalają na wymianę prezentacji od zewnątrz - można je więc przykręcić do ściany na stałe. Do przykręcenia do ściany w wewnętrznej listwie ramy przygotowane są cztery otwory.

Na zdjęciach przedstawione są ramy w formacie 30 x 40 cm; po lewej z profilu 25 mm, zaś po prawej z profilu 32 mm.

Rama OWZ z profilu 32 mm, srebrna anodowana Rama OWZ z profilu 32 mm, złota anodowana
Rama OWZ z profilu 25 mm, srebrna anodowana Rama OWZ z profilu 32 mm, srebrna anodowana

Kształt profili oraz sposób otwierania ram najlepiej jest widoczny na sąsiednich zdjęciach. Tak jak powyżej, po lewej umieszczono zdjęcia ram z profilu 25 mm, zaś po prawej z profilu o szerokości 32 mm.

Ramy z profili o szerokości 32 mm, srebrne anodowane, mogą być wykonane także z zaokrąglonym narożnikiem, matowym lub błyszczącym. Takie ramy dostępne sa na specjalne zamówienie.

Ramy OWZ srebrne są zazwyczaj dostępne w sprzedaży prosto z magazynu, złote zaś wykonujemy rzadziej i przed zakupem zalecamy kontakt z działem sprzedaży, aby sprawdzić ich dostępność.

Rama OWZ z profilu 32 mm, srebrna anodowana, z zaokrąglonym naroznikiem matowym i błyszczącym Rama OWZ z profilu 32 mm, srebrna anodowana, z zaokrąglonym naroznikiem matowym i błyszczącym, otwarta. Rama OWZ z profilu 32 mm, srebrna anodowana Rama OWZ z profilu 32 mm, srebrna anodowana

Na bazie ram OWZ polecamy tanie i wygodne w użytkowaniu stojaki reklamowe.